Електрочайник ECG RK 1708 2200 Вт 1.7 л
![]() |
ECG RK 1708 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECG RK 1708 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 18 →| 2 573 грн. | ![]() |
Електрочайник ECG RK 1708 Tradizione Corsa | 2 109 грн. |
| 2 238 грн. | ![]() |
Чайник ECG RK 1708 Tradizione Nero | 2 241 грн. |
| 2 797 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →