Електрочайник ECG RK 1050 1630 Вт 1 л нержавіюча сталь
Фото 6 |
ECG RK 1050 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECG RK 1050 1630 Вт 1 л нержавіюча сталь
Усі ціни 16 →Електрочайник ECG RK 1050 | 915 грн. |
ECG RK 1050 | 885 грн. |
ECG RK 1050 | 958 грн. |
Электрочайник ECG RK 1050 (RK1050) RK1050 | 916 грн. |
Електрочайник ECG RK 1050 (RK1050) RK1050 | 915 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →