Термопот ECG MHZ 270 SD 1800 Вт 27 л нержавіюча сталь
Фото 5 |
ECG MHZ 270 SD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECG MHZ 270 SD 1800 Вт 27 л нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →ECG MHZ 270 SD | 5 612 грн. |
ECG MHZ 270 SD | 5 584 грн. |
Прилад для консервації ECG MHZ 270 SD | 5 778 грн. |
Прилад для домашнього консервування ECG MHZ 270 SD | 5 664 грн. |
Апарат для гарячих напоїв і консервування ECG MHZ 270 SD | 7 469 грн. |
Прилад для домашнього консервування/глінтвейну ECG MHZ 270 SD | 7 221 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →