Електрочайник ECG RK 1893 2200 Вт 1.7 л
Фото 25 |
ECG RK 1893 |
|
Просунутий та зручний у використанні електрочайник з можливістю контролю бажаної температури нагрівання води. Так, воду можна як кип'ятити, так і підігрівати до відповідної температури: 40, 55, 80, 90 та 100 °C. Додатково доступний режим Keep Warm, що дозволяє тривалий час підтримувати воду в гарячому стані до 12 годин. Роль індикатора температури виконує великий LED-дисплей.
Електрочайник ECG RK 1893 створений із застосуванням інноваційної колби COOL TOUCH. Такий корпус має покращену теплоізоляцію. Облицювання захищає руки від отримання опіків, а камера нагрівання добре утримує тепло. Внутрішній приймач води створений із сталі SUS 316. Це висококласна нержавіюча сталь із повним допуском до кип'ятіння питної рідини. У кришці передбачено нижню накладку з такої ж харчової сталі. Відсутність зовнішнього індикатора рівня води компенсується високою гігієнічністю колби. Вода стикається тільки з нержавіючою сталлю, що дозволяє рідині зберігати найкращі харчові властивості. Можливість ступінчастого нагріву дозволяє електрочайнику якісно готувати широкий спектр гарячих напоїв. Температура 40 ° C добре підходить для змішування дитячого харчування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Купити ECG RK 1893 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 83 →Электрочайник ECG RK 1893 Digitouch White | 2 803 грн. |
Електрочайник ECG RK 1893 Digitouch White | 2 232 грн. |
Електрочайник Ecg RK 1893 Digitouch Black | 2 490 грн. |
ECG RK 1893 Digitouch Black | 2 614 грн. |
ECG RK 1893 DIGITOUCH BLACK | 2 575 грн. |