Електрочайник ECG RK 1700 2200 Вт 1.7 л
Фото 12 |
ECG RK 1700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECG RK 1700 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 88 →Електрочайник ECG RK 1700 Magnifica Corsa | 1 489 грн. |
Електрочайник ECG RK 1700 Magnifica Antracito | 1 190 грн. |
Електрочайник Ecg RK 1700 Magnifica Antracito | 1 490 грн. |
Електрочайник Ecg Rk 1700 Magnifica Nero | 1 309 грн. |
1700 Magnifica Intenso Электрочайник ecg rk | 1 585 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →