Кущоріз ECHO HCR-185ES
Фото 5 |
ECHO HCR-185ES |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECHO HCR-185ES
Усі ціни 26 →Ножиці садові ECHO HCR-185ES бензинові, 0.58 кВт | 18 039 грн. |
Мотоножницы Echo HCR-185ES 81759 | 18 039 грн. |
Кущоріз бензиновий ECHO HCR-185ES (0.79 л. с., 744 мм) (81759) 81759 | 18 040 грн. |
Кусторез Echo HCR-185ES | 17 950 грн. |
Кущоріз ECHO HCR-185ES | 18 039 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості кущоріза ECHO HCR-185ES:
- Витрата палива — 0.4 л/год
РекомендуємоПорівняти в таблиці →