Змішувач Ecomix Alpen AISI-203S (000024957)
Фото 6 |
Ecomix Alpen AISI-203S |
|
Комплектується шлангами гнучкого підведення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ecomix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ecomix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ecomix Alpen AISI-203S
Смеситель для кухни EcoMIX Alpen AISI-203S 000024957 | 408 грн. |
Змішувач для кухні EcoMIX ALPEN AISI-203S 97949003041925844 | 453 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний EcoMIX 000024957 | 476 грн. |
Змішувач для кухні EcoMIX ALPEN AISI-203S | 453 грн. |
Змішувач для кухні EcoMIX ALPEN AISI-203S | 754 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →