Змішувач Frap H899 F41899-7
Фото 6 |
Frap H899 F41899-7 |
|
Призначений лише для холодної води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H899 F41899-7
Усі ціни 6 →Кран на одну воду для умивальника FRAP сатин нержавіюча сталь F41899-7 | 460 грн. |
Монокран з рефлекторним виливом FRAP F41899-7, нержавіюча сталь 1044657 | 460 грн. |
Монокран с рефлекторним изливом FRAP F41899-7, нержавеющая сталь | 460 грн. |
Монокран на одну воду для рукомийника/кухні з гнучким виливом FRAP F41899- | 483 грн. |
Кран на одну воду для умивальника FRAP сатин нержавіюча сталь F41899-7 | 460 грн. |
Монокран із рефлекторним виливом Frap F41899-7 (сатин) | 460 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →