Змішувач Brinex 35C 20F (BRIN35C20F)
Фото 4 |
Brinex 35C 20F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brinex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brinex 35C 20F
Усі ціни 14 →Brinex Brinex 35С 20F | 386 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний BRINEX 35C 20F хром пластик BRIN35C20F | 386 грн. |
Змішувач для кухні Brinex 35С 20F SD00050846 | 386 грн. |
Змішувач для кухні Brinex 35C 20F | 386 грн. |
Змішувач для кухні Brinex 35С 20F F (k40) | 377 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →