Змішувач Zerix Z22219 ZX0485
Фото 4 |
Zerix Z22219 ZX0485 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Z22219 ZX0485
Усі ціни 35 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом ZERIX Z22219-2 бронзов | 1 763 грн. |
Zerix Смеситель для ванны ZERIX Z22219-6 (ZX0466) | 879 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX Z22219 | 1 092 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом ZERIX Z22219-6 чорний | 879 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом ZERIX Z22219 хром силу | 1 092 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →