Набір посуду Edenberg EB-1871
Фото 3 |
Edenberg EB-1871 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-1871
Усі ціни 13 →EDENBERG EB-1871 | 2 351 грн. |
Набір каструль Edenberg EB-1871 10 предметів фіолетовий | 2 578 грн. |
Набір емальованих каструль Edenberg 10 предметів фіолетові кришки (EB-1871 | 2 100 грн. |
Набір кухонного посуду 10 предметів емальований Edenberg EB-1871 | 2 187 грн. |
Набір каструль 10 предметів фіолетовий Edenberg EB-1871 | 2 289 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →