Набір посуду Edenberg EB-8010
Edenberg EB-8010 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Тканинні накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-8010
Усі ціни 15 →Набір посуду Edenberg з мармуровим покриттям 10 предметів EB-8010 | 2 825 грн. |
EDENBERG EB-8010 | 2 624 грн. |
Набір каструль із гранітним покриттям Edenberg EB-8010 | 2 436 грн. |
Набір каструль EDENBERG EB - 8010 з антипригарним гранітним покриттям сіри | 2 155 грн. |
Набір посуду Edenberg з гранітним покриттям із 9 предметів (EB-8010) | 2 299 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →