Каструля Edenberg EB-3776
Фото 4 |
Edenberg EB-3776 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3776
Усі ціни 7 →Каструля велика Edenberg 40 л EB-3776 | 3 831 грн. |
EDENBERG EB-3776 | 3 494 грн. |
Каструля Edenberg 40л із нержавіючої сталі з кришкою (EB-3776) | 3 399 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі з кришкою Edenberg EB-3776 | 2 939 грн. |
Каструля із кришкою Edenberg EB-3776 36 см 40 л | 3 544 грн. |
Велика каструля 40 л з нержавіючої сталі з кришкою Edenberg (EB-3776) | 3 203 грн. |
Кастрюля Edenberg из нержавеющей стали с крышкой 40 л EB-3776 | 3 120 грн. |
Модификації Edenberg EB-3776
Ціни на Edenberg EB-3776 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3771 | від 1 605 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-3772 | від 1 709 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-3773 | від 2 161 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-3774 | від 2 421 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-3775 | від 2 706 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3776 | від 2 939 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-3777 | від 3 303 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-3778 | від 3 965 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →