Набір посуду Edenberg EB-8141
Фото 8 |
Edenberg EB-8141 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-8141
Усі ціни 12 →EDENBERG EB-8141 | 2 656 грн. |
Набір посуду Edenberg із мармуровим покриттям EB-8141 | 2 550 грн. |
Набір каструль Edenberg 8 предметів з мармуровим покриттям 2.3, 4.5, 6.8 л | 2 299 грн. |
Набір посуду Edenberg EB-8141 казанів каструль із мармуровим покриттям Чор | 2 199 грн. |
Набір посуду казанів каструль 8 предметів з мармуровим покриттям Edenberg | 2 434 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →