Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Набір посуду Edenberg EB-1871

Фото - Каструля Edenberg EB-1871
Фото 3
Edenberg EB-1871
великий набіріндукційне дно
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
5 шт.
Комплектація
5 каструль
Розмір
18 см
20 см
22 см
24 см
26 см
Об'єм
2.2 л
3 л
4 л
5 л
6.4 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
метал
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Офіційний сайт
edenberg.eu
Дата додавання на E-Katalog
липень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-1871

Усі ціни 6 →

Набір емальованих каструль Edenberg Фіолетова Лаванда з 10 предметів EB-1871

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kid Kip З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 000 грн.

Набір емальованого посуду Edenberg 10 предметів, емальована сталь ДМEB-1871

Маркетплейс: Rozetka.ua  Spravomayster З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 643 грн.

Набір емальованого посуду 10 предметів Edenberg EB-1871

Маркетплейс: Rozetka.ua  Pan Vinokur З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 558 грн.

Набір емальованих каструль Edenberg 10 предметів кришки (EB-1871)

Маркетплейс: Rozetka.ua  КАСТРЮЛЯНДІЯ З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 450 грн.

Набір каструль Edenberg EB-1871 10 предметів

Маркетплейс: Rozetka.ua  Affare З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 399 грн.

Набір емальованих каструль Edenberg EB-1871, 5 шт

Маркетплейс: Rozetka.ua  PanVdoma З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 659 грн.

Динаміка цін на Edenberg EB-1871