Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE16D0T-IRF(C) 3.6 mm
Hikvision DS-2CE16D0T-IRF(C) 3.6 mm 2022 рік |
|
Відносно недорога аналогова камера виробника Hikvision це рішення для вуличного відеоспостереження з інтерфейсом BNC. Пристрій примітний наявністю міцного металевого корпусу спрямованого форм-фактора з високою морозостійкістю (до -40 ° C) та якісною герметичністю (клас IP67). Камера Hikvision DS-2CE16D0T-IRF(C) 3.6 mm отримала цілком стандартну фікс-оптику (3.6 мм), що передбачає матрицю на 2 МП, що дозволяє транслювати відео з роздільною здатністю 1920 на 1080 пікселів і частотою до 25 к/с.
Зменшити шум і підвищити інформативність зображення покликані технології компенсації засвічення DWDR+BLC. Для роботи в повній темряві запропоновано інфрачервоне підсвічування з автопереходом між режимом день (кольоровий) і ніч (чорно-білий): за це відповідає вбудований датчик освітленості. Модель насамперед підходить для інтеграції в вже існуючі системи, оскільки без додаткового обладнання (сумісних реєстраторів) працювати не зможе, до того ж її підключення передбачає використання окремих проводів для живлення та передачі даних, що лише ускладнює монтаж «з нуля».
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Купити Hikvision DS-2CE16D0T-IRF(C) 3.6 mm
Усі ціни 44 →HD-TVI видеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CE16D0T-IRF (C) (3.6 мм) для системы | 1 284 грн. |
Hikvision DS-2CE16D0T-IRF (C) 3.6 мм | 1 317 грн. |
Hikvision DS-2CE16D0T-IRF (C) (3.6mm) | 1 316 грн. |
HD-TVI відеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CE16D0T-IRF (C) (3.6 мм) для системи | 1 316 грн. |