Ланцюгова пила Einhell Classic GC-EC 1935 (4501220)
Фото 4 |
Einhell Classic GC-EC 1935 1.9 кВт / 350 мм2 кВт / 400 мм |
|
Безключове натягування ланцюга. Бесключова заміна полотна. Шина і ланцюг Oregon.
Мережева ланцюгова пилка з 1900-ватним мотором і 350-мм шиною Oregon. Виробник рекомендує цю модель як інструмент для дачників, садівників та теслярів-аматорів. Незважаючи на те, що ланцюгова пилка Einhell Classic GC-EC 1935 вважається інструментом побутового призначення, вона оснащена всім необхідним для комфортної та безпечної роботи. У неї є гальмо, що швидко зупиняє ланцюг після вимкнення мотора, і система автоматичного змащення гарнітури. Механізм безключового натягу ланцюга та можливість знімати та встановлювати полотно без використання інструментів значно економлять час, дозволяючи користувачам швидко налаштовувати та регулювати пиляльну гарнітуру під час підготовки до роботи або безпосередньо в її процесі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Classic GC-EC 1935
Усі ціни 6 →Ланцюгова пила Einhell GC-EC 1935 | 4 116 грн. |
Електропила Einhell GC-EC 1935 (4501220) GC-EC 1935 (4501220) | 3 292 грн. |
Пила ланцюгова Einhell GС-EC 1935 | 3 286 грн. |
Пила ланцюгова Einhell GС-EC 1935 | 3 291 грн. |
Пила ланцюгова Einhell GС-EC 1935 | 3 296 грн. |
Einhell Пила ланцюгова GC-EC 1935, 1900 Вт, 35 см, 4.66 кг | 3 848 грн. |
Модификації Einhell Classic GC-EC 1935
Ціни на Einhell Classic GC-EC 1935 |
---|---|---|---|---|
Einhell Classic GC-EC 1935 | від 3 286 грн. | 6 пропозицій | ||
Einhell Classic GC-EC 2040 | від 4 212 грн. | 3 пропозиції |