Ланцюгова пила Einhell Classic GC-EC 2040 (4501230)
Фото 5 |
Einhell Classic GC-EC 2040 1.9 кВт / 350 мм2 кВт / 400 мм |
|
Безключове натягування ланцюга. Бесключова заміна полотна. Шина і ланцюг Oregon.
Дротова ланцюгова пилка потужністю 2000 Вт. Оснащена ріжучою гарнітурою Oregon (шина має довжину 400 мм). Позиціонується виробником як інструмент, призначений для роботи в саду та на присадибній ділянці. Також може використовуватися для заготівлі дров у невеликих об'ємах. Конструкцією пили Einhell Classic GC-EC 2040 передбачена можливість розпилювання колод та стволів, що мають діаметр до 375 мм. У пилки гарна ергономіка та помірна вага (4.9 кг). Вона оснащена всіма механізмами, необхідними для комфортної та безпечної роботи: гальмом та захистом від зворотного удару, системою автоматичного змащення ланцюга та механізмами, що забезпечують можливість знімати шину та підтягувати ланцюг без ключів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Classic GC-EC 2040
Ланцюгова пила Einhell GC-EC 2040 | 4 212 грн. |
Пила ланцюгова електрична Einhell Classic GC-EC 2040 (4501230) | 4 212 грн. |
Einhell Пила електрична GC-EC 2040, 2000 Вт, 40 см, 4.9 кг | 4 633 грн. |
Модификації Einhell Classic GC-EC 2040
Ціни на Einhell Classic GC-EC 2040 |
---|---|---|---|---|
Einhell Classic GC-EC 1935 | від 3 286 грн. | 6 пропозицій | ||
Einhell Classic GC-EC 2040 | від 4 212 грн. | 3 пропозиції |