Торцювальна пила Einhell Expert TE-MS 18/210 Li Solo (4300890)
Фото 6 |
Einhell Expert TE-MS 18/210 Li Solo акк. 1 шт 3 Агод акк. відсутній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert TE-MS 18/210 Li Solo
Усі ціни 12 →Акумуляторна торцювальна пила Einhell TE-MS 18/210 Li - Solo, без акб | 7 350 грн. |
Торцювальна пила акумуляторна Einhell TE-MS 18/210 Li, 18В (без АКБ та ЗП) | 7 350 грн. |
Пила торцювальна акумуляторна EINHELL TE-MS 18/210 Li, 18В (без АКБ та ЗП) | 7 350 грн. |
Торцовочная пила аккумуляторная Einhell TE-MS 18/210 Li - Solo (без аккум) | 7 369 грн. |
Пила торцювальна акумуляторна EINHELL TE-MS 18/210 Li, 18В (без АКБ та ЗП) | 7 350 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Einhell Expert TE-MS 18/210 Li Solo
Ціни на Einhell Expert TE-MS 18/210 Li Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert TE-MS 18/210 Li Kit | від 5 316 грн. | 1 пропозиція | ||
Einhell Expert TE-MS 18/210 Li Solo | від 6 465 грн. | 12 пропозицій |