Пила Einhell Expert TE-MB 18/127 U Li-Solo (4504215)
Фото 6 |
Einhell Expert TE-MB 18/127 U Li-Solo без аксесуарівстаціонарна база |
|
У комплекті є платформа для стаціонарної установки.
Модель TE-MB 18/127 Li-Solo поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert TE-MB 18/127 U Li-Solo
Усі ціни 10 →Пила стрічкова акумуляторна Einhell TE-MB 18/127 U Li, 18В (без АКБ та ЗП) | 11 730 грн. |
Акумуляторна стрічкова пилка Einhell TE-MB 18/127 U Li – Solo, без акб | 11 730 грн. |
Пила стрічкова акумуляторна EINHELL TE-MB 18/127 U Li, 18В (без АКБ та ЗП) | 11 730 грн. |
Стрічкова пила Einhell TE-MB 18/127 U Li - Solo, 18В, 120м/хв, 115/127мм ( | 11 330 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Einhell Expert TE-MB 18/127 U Li-Solo
Ціни на Einhell Expert TE-MB 18/127 U Li-Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert TE-MB 18/127 Li-Solo | від 8 342 грн. | 10 пропозицій | ||
Einhell Expert TE-MB 18/127 U Li-Solo | від 11 330 грн. | 10 пропозицій |