Пила Einhell Expert TE-MB 18/127 Li-Solo (4504216)
Фото 6 |
Einhell Expert TE-MB 18/127 Li-Solo без аксесуарівстаціонарна база |
|
Модель TE-MB 18/127 Li-Solo поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert TE-MB 18/127 Li-Solo
Усі ціни 9 →Пила стрічкова акумуляторна Einhell TE-MB 18/127 Li, 18В (без АКБ та ЗП), | 8 568 грн. |
Акумуляторна стрічкова пила Einhell TE-MB 18/127 Li - Solo, без акб | 8 568 грн. |
Пила стрічкова акумуляторна EINHELL TE-MB 18/127 Li, 18В (без АКБ та ЗП), | 8 568 грн. |
Пила ленточная аккумуляторная Einhell TE-MB 18/127 Li-Solo, 18В, 120м/мин, | 8 568 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Einhell Expert TE-MB 18/127 Li-Solo
Ціни на Einhell Expert TE-MB 18/127 Li-Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert TE-MB 18/127 Li-Solo | від 8 568 грн. | 9 пропозицій | ||
Einhell Expert TE-MB 18/127 U Li-Solo | від 11 730 грн. | 9 пропозицій |