Тример Einhell GC-CT 18/24 Li Solo (3411123)
Відео 1Фото 6 |
Einhell GC-CT 18/24 Li Solo
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, не в комплекті
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:24 см
Вага:1.3 кг
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики GC-CT 18/24 Li Solo
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GC-CT 18/24 Li Solo
Усі ціни 10 →Einhell Einhell GC-CT 18/24 Li-Solo (без АКБ та ЗУ) 3411123 | 2 190 грн. |
Акумуляторний тример Einhell GC-CT 18/24 Li - Solo, без акб | 1 861 грн. |
EINHELL 3411123 | 2 190 грн. |
Тример акумуляторний Einhell Classic GC-CT 18/24 Li - Solo | 1 861 грн. |
EINHELL 3411123 | 2 190 грн. |
ще 5 пропозицій
Хороша автономність і можливість кастомізації, потужний двигун, традиційно висока якість косовиці, економічність експлуатації, мультимовна комплектна інструкція (серед купи мов є російська та українська), висока продуктивність (за 7 годин можна голити 250 - 400 кв.м. прибудинкового лужка), справжнє німецька якість Висока робоча шумність (усувається берушами чи протишумовими навушниками), вимогливість косильної головки до правильності встановлення ножа (його треба ставити маркуванням до себе, інакше він зламається через 5 хвилин косьби) Виталий Цимух: користуюся Einhell GC-CT 18/24 Li Solo менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
По довжині GC-CT 18/24 Li-Solo не відрізняється від "цілісної" побутової версії, але має важливу ергономічну перевагу у вигляді плавного регулювання довжини штанги в діапазоні 500 - 950 мм, що сподобається людям середнього та маленького зростання; можна навіть відрегулювати кут нахилу допоміжної рукоятки з кроком фіксації 10 °, що робить цей агрегат по-справжньому універсальним. Також до комплекту входить U-подібна обмежувальна рамка, яка рятує ніж від прямого контакту з твердою поверхнею (стволи дерев, металеві стійки, бордюри, фундамент).
Ємності "комплектного" акумулятора на 3,0 Ah вистачає на реальні 1 годину 15 хвилин при косіння нашої досить густої та високої трави, а різниця у вазі між ним та "карликовим" акумулятором на 1,5 Ah абсолютно невідчутна завдяки вдалому балансуванню тримера, а заряджається він лише за 1 годину.
З недоліків згадаю лише високу шумність при роботі (двигун реве на всі заявлені 90 дБа) та вимогливість косильної головки до правильності установки ножа (якщо ніж встановлений маркуванням усередину, він зламається через 5 хвилин косьби). Від підвищеного шуму рятують беруші.