Тример Einhell AGILLO 18/200 (3411310)
Фото 9 |
Einhell AGILLO 18/200
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, не в комплекті
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:30 см
Тип штанги:пряма
Вага:7 кг
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики AGILLO 18/200
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell AGILLO 18/200
Усі ціни 22 →Einhell Einhell AGILLO 18/200 (без АКБ та ЗУ) 3411310 | 7 986 грн. |
Einhell Тример садовий AGILLO 18/200, PXC, акум., 30/20см, 6.8кг, Solo (бе | 7 746 грн. |
Тример-коса акумуляторний Einhell Agillo 18/200 | 6 788 грн. |
Тример садовий акумуляторний Einhell AGILLO 18/200 (3411310) 3411310 | 7 986 грн. |
EINHELL AGILLO 18/200 (3411310) | 7 986 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →