Газонокосарка Einhell GE-CM 43 Li M Kit (2x4.0 Ah) (3413130)
Відео 1Фото 4 |
Einhell GE-CM 43 Li M Kit (2x4.0 Ah)
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, 4 Агод, 2 шт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:43 см
Висота косіння:від 25 мм, до 75 мм
Травозбірник:63 л
Вага:16.5 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики GE-CM 43 Li M Kit (2x4.0 Ah)
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GE-CM 43 Li M Kit (2x4.0 Ah)
Усі ціни 18 →Einhell Газонокосарка GE-CM 43 Li M Kit, PXC, акум., 2x18В 4.0Ah, 43см, 63 | 17 710 грн. |
Einhell Einhell GE-CM 43 Li M Kit 3413130 | 18 258 грн. |
Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 43 Li M Kit | 18 258 грн. |
EINHELL X-Change GE-CM 43 Li M Kit (3413130) | 18 258 грн. |
Газонокосарка акумуляторна Einhell X-Change GE-CM 43 Li M Kit 3413130 | 18 258 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →