Газонокосарка Einhell GE-CM 18/33 Li (1x4.0Ah) (3413260)
Відео 2Фото 16 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell GE-CM 18/33 Li (1x4.0Ah)
Акумуляторна газонокосарка Einhell GE-CM 18/33 Li 1х4 Ah | 7 996 грн. |
Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 18/33 Li 1x4,0Ah | 9 385 грн. |
Газонокосарка та триммер акумуляторні Einhell GE-CM 18/33 Li Set, акб 4 Ah | 13 848 грн. |
Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 18/33 Li 1x4,0Ah | 9 390 грн. |
Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 18/33 Li 1x4,0Ah | 9 395 грн. |
Інноваційне рішення для домашнього саду
Бездротова газонокосарка Einhell GE-CM 18/33 Li - це продукт, що поєднує в собі сучасні технології та зручність використання. Завдяки безщітковому мотору, що відрізняється економічним споживанням енергії, високою надійністю та довгим терміном служби, Einhell надає розширену 10-річну гарантію на двигун при реєстрації продукту на офіційному сайті компанії.
Конструктивні особливості та функції
Ця модель відрізняється своєю легкістю та компактністю, вагою всього 10.9 кг, що робить її ідеальним вибором для всіх категорій користувачів, включаючи жінок та літніх людей. Зручність транспортування забезпечує центральна ручка на корпусі. Регульована рукоятка і конструкція, що складається, забезпечують легкість зберігання. Ширина зрізу становить 33 см, а висоту стрижки можна налаштувати у п'яти фіксованих положеннях від 25 до 65 мм. Травозбірник об'ємом 30 літрів з індикатором заповнення полегшує визначення моменту спустошення. Хоча колеса не призначені для складного рельєфу, їхня ширина мінімізує вплив на газон.
Бюджетний вибір для догляду за невеликим садом
Einhell GE-CM 18/33 Li є доступним інструментом для догляду за газонами площею до 200 м². Ефективність роботи забезпечує акумулятор на 4 Агод, сумісний з іншими пристроями та садовою технікою Einhell, що розширює його функціональність та робить використання ще більш економічним.
Модификації Einhell GE-CM 18/33 Li (1x4.0Ah)
Ціни на Einhell GE-CM 18/33 Li (1x4.0Ah) |
---|---|---|---|---|
Einhell GE-CM 18/33 Li (1x4.0Ah) | від 7 996 грн. | 5 пропозицій | ||
Einhell GE-CM 18/33 Li Solo | від 7 278 грн. | 2 пропозиції |