Бойлер Eldom Galant DU080
Фото 5 |
Eldom Galant DU080 |
|
Водонагрівач відображає стан магнієвих анодів, поточний витрата електроенергії та режими роботи. Режим роботи під двухтарифні лічильники день/ніч. Можливість запрограмувати до 7 таймерів.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eldom Galant DU080
Усі ціни 37 →Eldom Eldom Galant DU080W-W | 16 945 грн. |
Водонагрівач Eldom Galant 80 2100+1200 W DU080 3687 | 16 174 грн. |
Водонагреватель Eldom Galant 80 2100+1200 W DU080 | 16 703 грн. |
Плоский бойлер Eldom Galant 80 2100+1200 W DU080 007310 | 15 899 грн. |
Eldom Водонагрівач Eldom GALANT 80 2100+1200 W DU080W-W ELDOM | 16 985 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Eldom Galant DU080
Ціни на Eldom Galant DU080 |
---|---|---|---|---|
Eldom Galant DU060 | від 13 545 грн. | 28 пропозицій | ||
Eldom Galant DU080 | від 13 739 грн. | 37 пропозицій | ||
Eldom Galant DU100 | від 16 089 грн. | 23 пропозиції |
Рекомендуємо