Бойлер Electrolux EWH 30 Guard
Відео 1Фото 2 |
Electrolux EWH 30 Guard |
|
Не оснащується терморегулятором.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EWH 30 Guard
Усі ціни 20 →Electrolux Electrolux EWH 30 Guard EU | 6 199 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Guard EU | 6 199 грн. |
Водонагрівач електричний Electrolux EWH 30 Guard EU 7949 | 6 087 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Guard EU | 6 199 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Guard EU | 6 199 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Electrolux EWH 30 Guard
Ціни на Electrolux EWH 30 Guard |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 Guard | від 5 765 грн. | 20 пропозицій | ||
Electrolux EWH 50 Guard | від 6 230 грн. | 23 пропозиції | ||
Electrolux EWH 80 Guard | від 7 690 грн. | 22 пропозиції | ||
Electrolux EWH 100 Guard | від 7 998 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →