Бойлер Electrolux EWH 100 Royal Flash (НС-1064862)
Відео 8Фото 2 |
Electrolux EWH 100 Royal Flash |
|
Slim дизайн. Можливість горизонтального монтажу. Бак з нержавіючої сталі. Антілегіонелла. 2 сухих нагрівача. Таймер. Еко режим.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EWH 100 Royal Flash
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Royal Flash | 12 500 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Royal Flash | 12 504 грн. |
Водонагрівач ELECTROLUX EWH 100 Royal Flash | 12 506 грн. |
Відеоогляди
1 0 1 3 |
Придбав бойлер Electrolux EWH-80 Royal Flash у травні 2019 року. У листопаді цього ж 2019 року з бойлера (нижньої кришки) почала капати вода, а за тиждень почав вибивати пристрій ПЗВ на дроті живлення. Приходили з сервісного центру, означили недолік: вистріливши тен та проплавивши трубку сухого тіна, тобто через трубку протікала вода. Замінили "сухий" тен та трубку, в якій знаходився цей тен. Також замінили магнієвий сердечник для запобігання утворення накипу (за готівку, бо до переліку гарантійних деталей він не входити). Успішно відпрацював бойлер, десь приблизно півтора місяці, і вже вдруге згорів тен, хоча всіх умов підключення до електромережі було дотримано, включаючи занулення, та підключення до окремого автомату. Спеціалісти з сервісного центру знову виконали гарантійний ремонт, НО... повідомили, що якщо до травня 2020 року, тобто до року гарантії не буде проведено технічне обслуговування (яке, на хвилиночку, коштує 1800 гривень, з власної кишені), то я лишаюсь гарантії , хоча у паспорті на виріб написано гарнтію 24 місяці. І ось знову ЩАСТЯ, сьогодні 24.06.2020 року, відпрацювавши 1 рік та один місяць, бойлер знову вийшов з ладу (мабудь згорів тен, бо вибиває ПЗВ). Так як бойлер не проходив технічне обслуговування протягом цієї години (підвійний ремонт не входити до переліку тех. обслуговування!!!!), мене лишили гарантії! Я вибрав Electrolux, бо сподівався що це надійна техніка, тим більше у мене є холодильник та посудомийка цього виробника, які працюють у Зовнішній вигляд Сухі тіні виходять з ладу Тарас Ямнич: користуюся Electrolux EWH 80 Royal Flash більше року |
Це невеликий 30-літровий електричний водонагрівач преміум класу. Це можна сказати навіть на його зовнішній вигляд, у блискучому металевому корпусі він виглядає як справжній аристократ. Сучасний вигляд підкреслюється цифровим індикатором температури, який показує поточне значення. Загалом, в нову обстановку він вписався якнайкраще. Однак гарний він не лише зовні, а й у справі. 30-літровий об'єм гріють два, так званих, "сухих" трубчастих електронагрівача. Вони можуть працювати разом і окремо. Повна сумарна потужність складає 2000Вт, що для такої кількості води дуже непогано. Скажу так, з повністю розхолоненого стану до максимальних 75 градусів бойлер розгрівається приблизно за 75-80 хвилин, але гарячу воду можна починати відбирати набагато раніше. Власне на сон працює в режимі нагріву до 55 градусів. Це безпечно, таке нагрівання не супроводжується утворенням накипу, а теплові втрати мінімальні. Важливий момент це наявність таймера, допустимо, перший пацієнт приїде до 8:30, ставлю ввечері таймер на 7:30 і о пів на дев'яту ранку наступного дня буде гарантовано гаряча вода. Також варто згадати той факт, що внутрішній резервуар зроблений з якісної хромонікелевої нержавіючої сталі. Таким чином можна вважати, що 8 років гарантії на бак нам ніколи не знадобляться. Відносно найвища ціна. Водонагрівач такого ж об'єму, але бюджетного класу можна було б купити мало не втричі дешевше. Підтікає вода із запобіжного клапана. Думав дефект, а виявилося, що це його нормальна робота. |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Модификації Electrolux EWH 100 Royal Flash
Ціни на Electrolux EWH 100 Royal Flash |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 Royal Flash | від 7 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 50 Royal Flash | від 9 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 80 Royal Flash | від 11 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 100 Royal Flash | від 12 500 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →