Бойлер Electrolux EWH 80 Maximus
Відео 1Фото 8 |
Electrolux EWH 80 Maximus |
|
Економічний, практичний і надійний накопичувальний водонагрівач з баком з нержавіючої сталі об'ємом 80 л і системою цифрового управління. Підтримує підключення Wi-Fi-модуля Electrolux ECH / WFN-02 (купується окремо) для віддаленого управління. Виробником позиціонується як модель верхньої цінової категорії, яка призначена для обслуговування побутових потреб невеликої сім'ї чисельністю 2-3 людини.
Монтується на стіну у вертикальній або горизонтальній орієнтації. Може працювати на кілька точок розбору, одночасно забезпечуючи кухню і ванну / душову. На відміну від більшості бюджетних водонагрівачів з баками циліндричного профілю, в цьому пристрої використовуються баки плоскої конструкції, що забезпечує меншу глибину корпусу, зручну для установки в приміщеннях з обмеженою вільною площею.
Внутрішній бак водонагрівача Electrolux EWH 80 Maximus виготовлений з якісної нержавіючої сталі з високим вмістом хрому і нікелю, що забезпечує бездоганну корозійну стійкість протягом усього терміну служби пристрою (8 років фірмової гарантії на бак). Передбачена система автоматичної антибактеріальної обробки води BSS (Bacteria Stop System), яка щомісяця прогріває воду в Баку до 70 °C, створюючи умови, при яких гинуть хвороботворні мікроорганізми. Завдяки двом занурювальним Тенам забезпечується 3-ступінчасте регулювання потужності: 700, 1300 і 2000 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux EWH 80 Maximus
Усі ціни 10 →Водонагрівач Electrolux EWH 80 Maximus | 11 230 грн. |
Бойлер Electrolux EWH 80 Maximus (Maximus) (4383) | 14 519 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Maximus | 11 295 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Maximus | 11 240 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Maximus | 11 244 грн. |
Модификації Electrolux EWH 80 Maximus
Ціни на Electrolux EWH 80 Maximus |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 Maximus | від 8 000 грн. | 8 пропозицій | ||
Electrolux EWH 50 Maximus | від 8 760 грн. | 11 пропозицій | ||
Electrolux EWH 80 Maximus | від 11 230 грн. | 10 пропозицій | ||
Electrolux EWH 100 Maximus | від 12 320 грн. | 11 пропозицій |