Бойлер Electrolux EWH 100 Maximus Wi-Fi
Фото 5 |
Electrolux EWH 100 Maximus Wi-Fi |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EWH 100 Maximus Wi-Fi
Усі ціни 32 →Electrolux Electrolux EWH 100 Maximus WiFi | 15 758 грн. |
Бойлер електричний Electrolux EWH 100 Maximus WiFi 9799 | 13 951 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Maximus WiFi 2afc2552 | 13 200 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Maximus WiFi | 15 758 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Maximus WiFi | 12 830 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux EWH 100 Maximus Wi-Fi
Ціни на Electrolux EWH 100 Maximus Wi-Fi |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 Maximus Wi-Fi | від 8 005 грн. | 29 пропозицій | ||
Electrolux EWH 50 Maximus Wi-Fi | від 8 764 грн. | 32 пропозиції | ||
Electrolux EWH 80 Maximus Wi-Fi | від 11 235 грн. | 26 пропозицій | ||
Electrolux EWH 100 Maximus Wi-Fi | від 12 324 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →