Бойлер Electrolux EWH 80 SI EEC
Фото 10 |
Electrolux EWH 80 SI EEC |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EWH 80 SI EEC
Усі ціни 31 →Electrolux Electrolux EWH 80 SI EEC | 17 699 грн. |
Electrolux EWH 80 SI EEC | 15 999 грн. |
Electrolux Electrolux EWH 80 SI EEC | 16 899 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 80 SI EEC | 17 399 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 80 SI SE EEC | 18 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux EWH 80 SI EEC
Ціни на Electrolux EWH 80 SI EEC |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 SI EEC | від 11 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EWH 50 SI EEC | від 13 499 грн. | 29 пропозицій | ||
Electrolux EWH 80 SI EEC | від 15 999 грн. | 31 пропозиція | ||
Electrolux EWH 100 SI EEC | від 16 990 грн. | 24 пропозиції |
Рекомендуємо