Бойлер Electrolux EWH 15 Q-bic U
Відео 2Фото 7 |
Electrolux EWH 15 Q-bic U |
|
Компактний, привабливий і максимально простий у використанні накопичувальний водонагрівач, який може послужити хорошим вибором для комплектації умивальників. Енергозберігальний корпус майже кубічної форми з оригінальним дизайном гармонійно виглядає в інтер'єрі кухні або санвузла, до того ж він служить ефективною перешкодою для теплопередачі. Бойлер Electrolux EWH 15 Q-bic U встановлюється на стіну з таким розрахунком, щоб трубопровід приєднувався до відповідних висновків, позначеним кольоровим маркуванням, знизу.
Покритий зсередини кремнійорганічної емаллю бак на 15 літрів захищений зрідка замінним анодом з активного магнію від небажаних хімічних реакцій і супроводжується заводською гарантією на п'ять років. Максимальна допустима температура води становить 75 °C. В якості нагрівального елемента використовується споживає значну потужність 2500 Вт ТЕН, а за додержанням заданого власником режиму стежить вбудований терморегулятор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux EWH 15 Q-bic U
Усі ціни 33 →Electrolux Electrolux EWH 15 Q-bic U | 4 699 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 15 Q-bic U, под мойкой | 4 470 грн. |
Бойлер електричний Electrolux EWH 15 Q-bic U 2599 | 4 429 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 15 Q-bic U | 3 999 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 15 Q-bic U | 4 699 грн. |
Воду гріє досить швидко. З заявлених виробником 19 хв на нагрівання бака вистачає і 15 хв. При цьому потужність виставлена на Eco. Не знайдено. Константин G: користуюся Electrolux EWH 10 Q-bic U кілька місяців |
Модификації Electrolux EWH 15 Q-bic U
Ціни на Electrolux EWH 15 Q-bic U |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 10 Q-bic U | від 3 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrolux EWH 10 Q-bic O | від 3 465 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EWH 15 Q-bic U | від 3 993 грн. | 34 пропозиції | ||
Electrolux EWH 15 Q-bic O | від 3 985 грн. | 34 пропозиції |
Для підключення до ел мережі був використаний провід 2х2,5.