Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 5H70BX (944 068 056)
Фото 9 |
Electrolux SteamBake EOD 5H70BX нержавіюча сталь чорний |
|
Електрична духова шафа із сучасною вбудовуваною конструкцією та електронним керуванням. Це містка піч на 65 л, яка має гарну потужність нагріву - до 2750 Вт. Модель оснащена LED-екраном з можливістю виведення таймера та часу приготування. Є підтримка багаторівневого приготування, з якою вдасться якісно запікати одразу у 2-3 деках. Один із рівнів укомплектований легко ковзними напрямними.
Вбудована духова шафа Electrolux SteamBake EOD 5H70BX оснащена режимом приготування з парою SteamBake. Подача гарячої пари особливо актуальна для випікання борошняних виробів. У цьому випадку хліб і булочки виходять надзвичайно об'ємними, м'якими та соковитими. Пекти забезпечена системою самоочищення AquaClean. Це швидке, ефективне та екологічне очищення водяною парою. Для налаштування температури та режимів роботи нагрівача передбачено два поворотні регулятори. Ручки мають пружинний механізм і легко вдавлюються в корпус після здійснення налаштування. Є режим турбо-гриль, з яким на поверхні страв можна створювати золотисту піджаристу скоринку. Система нагрівання розрахована на роботу в температурному діапазоні від 50 до 250 °C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux SteamBake EOD 5H70BX
Усі ціни 65 →Духова шафа електрична Electrolux EOD5H70BX | 12 379 грн. |
Electrolux Electrolux EOD5H70BX | 16 299 грн. |
ELECTROLUX EOD5H70BX | 12 414 грн. |
Духова шафа Electrolux EOD5C70BX EOD5H70BX | 16 299 грн. |
Духовка електрична Electrolux EOD5H70BX | 12 873 грн. |
Модификації Electrolux SteamBake EOD 5H70BX
Ціни на Electrolux SteamBake EOD 5H70BX |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamBake EOD 5H70BX | від 11 989 грн. | 67 пропозицій | ||
Electrolux SteamBake EOD 5H70BZ | від 12 139 грн. | 60 пропозицій |