Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 5C71X
Фото 11 |
Electrolux SteamBake EOD 5C71X нержавіюча сталь чорний |
|
Електрична духова шафа середнього цінового діапазону, головним чином примітна розширеними можливостями приготування — пристрій поєднує можливості сухого та вологого нагріву. Модель була представлена на ринку у 2019 році в рамках лінійки пристроїв SteamBake від популярного виробника Electrolux. Оснащена жаровнею із загальним корисним об'ємом 72 л, при цьому на одному з рівнів передбачені зручні телескопічні направляючі деко.
А каталітичне покриття стін камери сприяє кращому розщепленню жирів та інших забруднень, що спрощує подальше очищення. Також пристрій має в своєму розпорядженні класичну панель управління зі звичними для багатьох користувачів утоплюваними поворотними регуляторами та інтуїтивно зрозумілими піктограмами. Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 5C71X підтримує 9 різних режимів нагріву, у тому числі і можливість приготування на парі.
Також із додаткового оснащення виробником передбачений гриль та система конвекції. Вентилятор забезпечує постійну циркуляцію гарячого повітря всередині камери, забезпечуючи максимально рівномірний розподіл температури, що, згідно заяв виробника, дозволяє випікати страви при температурі до 20% нижче, ніж у традиційних печах. Також у комплектації пристрою передбачено окремий термощуп.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux SteamBake EOD 5C71X
Усі ціни 18 →Духовка електрична Electrolux EOD5C71X | 19 519 грн. |
ELECTROLUX EOD5C71X | 17 468 грн. |
Духова шафа електрична Electrolux EOD5C71X | 18 978 грн. |
Духовой шкаф электрический Electrolux EOD5C71X | 18 960 грн. |
Electrolux EOD5C71X | 19 404 грн. |
Модификації Electrolux SteamBake EOD 5C71X
Ціни на Electrolux SteamBake EOD 5C71X |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamBake EOD 5C71X | від 17 460 грн. | 18 пропозицій | ||
Electrolux SteamBake EOD 5C71Z | від 17 490 грн. | 20 пропозицій |