Духова шафа ELEYUS SIGMA 6006 IS+BL
Фото 19 |
ELEYUS SIGMA 6006 IS+BL 2022 рік нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS SIGMA 6006 IS+BL
Усі ціни 27 →Eleyus Eleyus SIGMA 6006 IS+BL | 8 900 грн. |
ELEYUS SIGMA 6006 IS+BL | 9 863 грн. |
Духова шафа Eleyus SIGMA 6006 IS+BL | 9 546 грн. |
Духова шафа електрична Eleyus SIGMA 6006 IS+BL | 10 499 грн. |
Духовой шкаф ELEYUS SIGMA 6006 IS+BL | 10 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS SIGMA 6006 IS+BL
Ціни на ELEYUS SIGMA 6006 IS+BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS SIGMA 6006 IS+BL | від 8 900 грн. | 27 пропозицій | ||
ELEYUS SIGMA 6006 BL | від 8 975 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →