Сковорідка Krauff 25-45-137 20 см
Фото 6 |
Krauff 25-45-137 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-45-137 20 см
Усі ціни 7 →Сковорода Krauff Smart Fru 20 см (25-45-137) | 441 грн. |
Сковорода Krauff Smart Fry 20 см (25-45-137) | 539 грн. |
Сковорода Krauff Smart Fry 20 см (25-45-137) | 530 грн. |
Сковорода Krauff, 20см, 25-45-137 | 555 грн. |
Krauff 20 см (25-45-137) 20см(25-45-137) | 555 грн. |
Krauff 25-45-137 | 529 грн. |
Сковорода Krauff Smart Fry Алюмінієва з антипригарним покриттям 20 см (25- | 555 грн. |
Модификації Krauff 25-45-137
Ціни на Krauff 25-45-137 |
---|---|---|---|---|
Krauff 25-45-137 20 см | від 529 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauff 25-45-138 24 см | від 675 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauff 25-45-139 26 см | від 642 грн. | 13 пропозицій | ||
Krauff 25-45-140 28 см | від 769 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →