Варильна поверхня Elica NikolaTesla Flame GR/F/88 сірий
Відео 2Фото 6 |
Elica NikolaTesla Flame GR/F/88 сірий сірий чорний |
|
Вбудована витяжка працює в режимі фільтрації.
У моделі NikolaTesla Flame BL/A/88 комплект для відведення, в моделі NikolaTesla Flame BL/F/88 комплект для рециркуляції.
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica NikolaTesla Flame GR/F/88 сірий
Усі ціни 14 →Elica NIKOLATESLA FLAME GR/A/88 офіційна гарантія | 88 349 грн. |
ELICA NIKOLATESLA FLAME GR/F/88 | 94 999 грн. |
Elica Nikolatesla Flame GR/F/88 PRF0147743B | 101 360 грн. |
Elica Nikolatesla Flame GR/F/88 PRF0147743B | 103 894 грн. |
Варочная поверхность с вытяжкой Elica NikolaTesla FLAME GR/F/88 | 61 446 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Elica NikolaTesla Flame GR/F/88
Ціни на Elica NikolaTesla Flame GR/F/88 |
---|---|---|---|---|
Elica NikolaTesla Flame GR/F/88 сірий | від 59 052 грн. | 14 пропозицій | ||
Elica NikolaTesla Flame BL/F/88 чорний | від 65 457 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →