Варильна поверхня Elica NikolaTesla Prime S BL/A/83 чорний (PRF0182322)
Фото 6 |
Elica NikolaTesla Prime S BL/A/83 чорний |
|
У центрі робочої поверхні розташована вбудована витяжка. Максимальна продуктивність витяжки 620 м3/год.
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica NikolaTesla Prime S BL/A/83 чорний
Усі ціни 8 →Elica S BL/A/83 PRF0182322 | 57 390 грн. |
Варильна поверхня електрична Elica NIKOLATESLA PRIME S BL/A/83 | 45 207 грн. |
Elica NIKOLATESLA PRIME S BL/A/83 (Wyciąg) zintegrowana z okapem | 73 080 грн. |
Elica NIKOLATESLA PRIME S BL/A/83 (Wyciąg) zintegrowana z okapem | 74 907 грн. |
Elica NIKOLATESLA PRIME S BL/A/83 (Wyciąg) zintegrowana z okapem | 76 734 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →