Варильна поверхня Elica NikolaTesla Libra WH/F/83 білий (PRF0147775)
Відео 2Фото 6 |
Elica NikolaTesla Libra WH/F/83 білий білий чорний |
|
В центрі робочої поверхні розташована вбудована витяжка. Максимальна продуктивність витяжки 610 м³/год.
У моделі NikolaTesla Libra WH/A/83 комплект для відведення, в моделі NikolaTesla Libra WH/F/83 комплект для рециркуляції.
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica NikolaTesla Libra WH/F/83 білий
Усі ціни 18 →ELICA NIKOLATESLA LIBRA WH/A/83 | 117 849 грн. |
Варильна поверхня індукційна з витяжкою Elica NIKOLATESLA LIBRA WH/A/83 | 115 890 грн. |
ELICA NIKOLATESLA LIBRA WH/A/83 | 117 849 грн. |
Варильна поверхня Elica NIKOLATESLA LIBRA WH/F/83 (Pochłaniacz) zintegrowa | 136 694 грн. |
Elica NIKOLATESLA LIBRA WH/F/83 (Pochłaniacz) zintegrowana z okapem | 133 360 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Elica NikolaTesla Libra WH/F/83
Ціни на Elica NikolaTesla Libra WH/F/83 |
---|---|---|---|---|
Elica NikolaTesla Libra WH/F/83 білий | від 70 623 грн. | 18 пропозицій | ||
Elica NikolaTesla Libra BL/F/83 чорний | від 73 815 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →