Варильна поверхня Elica NikolaTesla Alpha BL/A/78 чорний (PRF0183127)
Фото 6 |
Elica NikolaTesla Alpha BL/A/78 чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica NikolaTesla Alpha BL/A/78 чорний
Усі ціни 11 →Elica Elica Nikolatesla Alpha BL/A/78 | 74 999 грн. |
Варочная поверхность Elica NIKOLATESLA ALPHA BL/A/78 | 71 249 грн. |
Варильна поверхня електрична Elica NIKOLATESLA ALPHA BL/A/78 | 43 550 грн. |
Elica NIKOLATESLA ALPHA BL/A/78 | 74 999 грн. |
Варильна поверхня електрична Elica NIKOLATESLA ALPHA BL/A/78 | 42 253 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →