Умивальник Elita Iwa 95 145300 940 мм
Фото 3 |
Elita Iwa 95 145300 750 мм940 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elita Iwa 95 145300 940 мм
Elita 90 Iwa 145300 | 11 480 грн. |
Elita 90 Iwa 145300 | 11 767 грн. |
Elita 90 Iwa 145300 | 12 054 грн. |
Модификації Elita Iwa 95 145300
Ціни на Elita Iwa 95 145300 |
---|---|---|---|---|
Elita Iwa 75 145370 750 мм | від 9 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Elita Iwa 95 145300 940 мм | від 11 480 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →