Умивальник Simas Agile AG 91 910 мм
Фото 5 |
Simas Agile AG 91 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Agile AG 91 910 мм
Раковина підвісна Simas Agile 91 см AG91 | 11 108 грн. |
Раковина керамічна 91 cм Simas Agile, glossy white (AG 91) | 11 108 грн. |
Умывальник подвесной Simas Agile 91x46 AG91 | 22 037 грн. |
Підвісна Раковина Simas Agile 91 х 46 см (AG91) | 23 994 грн. |
Раковина підвісна Simas Agile 91 см чорний матовий AG91NM | 15 472 грн. |
Модификації Simas Agile AG 91
Ціни на Simas Agile AG 91 |
---|---|---|---|---|
Simas Agile AG 51 510 мм | від 7 900 грн. | 7 пропозицій | ||
Simas Agile AG 61 610 мм | від 9 200 грн. | 11 пропозицій | ||
Simas Agile AG 81 810 мм | від 10 394 грн. | 8 пропозицій | ||
Simas Agile AG 91 910 мм | від 11 108 грн. | 5 пропозицій | ||
Simas Agile AG 101 1010 мм | від 13 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Simas Agile AG 121 1210 мм | від 14 996 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →