Кухонна мийка Elleci Easy Round 600 600x470
Фото 3 |
Elleci Easy Round 600 |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Easy Round 600 600x470
Усі ціни 78 →Elleci Elleci Easy Round Avena 51 | 6 299 грн. |
Elleci EASY ROUND | 6 699 грн. |
Мийка ELLECI EASY ROUND BIANCO ANTICO 62 | 5 399 грн. |
Мийка гранітна Elleci EASY ROUND ALUMINIUM 79 (9319) | 5 700 грн. |
Кухонна мийка ELLECI EASY ROUND TITANO 68 | 4 899 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →