Кухонна мийка Elleci Unico 125 650x500
Відео 1Фото 10 |
Elleci Unico 125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Unico 125 650x500
Усі ціни 78 →Elleci Elleci Unico 125 Aluminium 79 | 6 299 грн. |
Elleci UNICO 125 | 6 299 грн. |
Мийка ELLECI UNICO 125 AVENA 51 | 6 299 грн. |
Мийка гранітна Elleci UNICO 125 BIANCO TITANO 68 (11396) | 6 199 грн. |
ELLECI UNICO 125 TITANIUM 73 | 6 062 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Elleci Unico 125
Ціни на Elleci Unico 125 |
---|---|---|---|---|
Elleci Unico 125 650x500 | від 6 001 грн. | 80 пропозицій | ||
Elleci Unico 310 780x500 | від 6 678 грн. | 59 пропозицій | ||
Elleci Unico 300 790x500 | від 6 468 грн. | 66 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →