Кухонна мийка Adamant New Line Plus 990x500
Adamant New Line Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adamant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adamant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adamant New Line Plus 990x500
Усі ціни 84 →Кухонна мийка Adamant New Line Plus 97,5*49,5*23,5 см чорний-03 | 5 725 грн. |
Кухонна мийка з граніту ADAMANT New Line plus 98*50*23 см цукру | 4 982 грн. |
Кухонна мийка з граніту ADAMANT New Line plus 98*50*23 см айворі | 4 982 грн. |
Кухонна мийка з граніту ADAMANT New Line plus 98*50*23 см авена | 4 982 грн. |
Кухонна мийка з граніту ADAMANT New Line plus 98*50*23 см темний сірий | 4 982 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →