Змішувач Blanco Linus-S 512402
Відео 4Фото 19 |
Blanco Linus-S 512402 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Купити Blanco Linus-S 512402
Усі ціни 137 →Blanco LINUS-S хром 512402 | 10 710 грн. |
Змішувач Blanco LINUS-S 518813 | 10 890 грн. |
Змішувач Blanco LINUS-S | 20 187 грн. |
Смеситель Blanco LINUS-S алюметаллик (516689) | 18 108 грн. |
Змішувач Blanco LINUS-S silgr.темна скеля 518813 | 20 603 грн. |
Класичний німецький дизайн
Кухонний змішувач німецького виробника Blanco LINUS-S виготовлений в класичному дизайні, де домінують циліндричні трубки. Вертикальний корпус, прямокутний вигин виливу, висувний наконечник на гнучкому шлангу в металевій обплетенні і боковий блок запірного клапана з ручкою — все має строгу форму циліндра. Модель розрахована для настільного монтажу на одиночний отвір в мийці ∅ 35 мм. Для більшої стійкості вертикальної конструкції приладу, висота якого становить 284 мм, у корпуса передбачена дискова підкладка ∅ 45 мм. Кріпильна основа, як і аератор приладу, незалежно від колірного виконання виконана з хромовим покриттям.
Сталість напору
Поворот виливу обмежений 140°, що не заважає крану успішно виконувати свої функції. Висувна частина змішувача може працювати в режимі звичайного струменя або у режимі душа, який легко перемикається селектором, що розташований в нижній частині лійки. Прилад оснащений керамічним картриджем і двома зворотними клапанами, що запобігають поверненню води при падінні тиску у водопроводі. Пристрій укомплектовано 2 гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8, які часто не відповідають трубному стандарту у багатьох будинках.
Калейдоскоп колірних рішень
Змішувач виготовляється в 17 колірних рішеннях з такими покриттями: колір металу: хром і нержавіюча сталь; колір кераміки: чорний, базальт, глянцевий білий, білий магнолія; кольору Silgranit: антрацит, темна скеля, алюметалік, перловий, білий, жасмин, шампань, сірий, беж, мускат, кава; спеціальний колір: матовий чорний.
- 512402 — хром (важіль керування праворуч)
- 512403 — матовий хром (важіль керування праворуч)
- 517184 — нержавіюча сталь (важіль керування праворуч)
- 514016 — хром (важіль управління ліворуч)
- 514017 — нержавіюча сталь (важіль управління ліворуч)
- 516693 — граніт жасмин
- 516694 — граніт шампань
- 516695 — граніт пісочний
- 517621 — граніт сірий беж
- 516697 — граніт кава
- 516692 — граніт білий
- 516691 — граніт сірий шовк
- 516689 — граніт алюметалік
- 516688 — граніт антрацит