Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Мийки кухонні   /   Кухонні мийки   /   Elleci

Кухонна мийка Elleci Unico 300 790x500

Фото - Кухонна мийка Elleci Unico 300 790x500
Відео 1Фото 10
Elleci Unico 300
Колір
Тип монтажу
врізна накладна
Матеріал корпуса
гранітний композит
Форма
прямокутна
Розташування чаші
реверсивна
Сушіння посуду (крило)
Перелив
Мінімальна ширина шафи (бази)
500 мм
Розміри робочої поверхні
790x500 мм
Розміри врізного отвору (накладна)
770x480 мм
Розміри основної чаші (ДхШхГ)
380x435x200 мм
Країна походження бренду
Італія
Офіційний сайт
elleci.com
Дата додавання на E-Katalog
березень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Як вибрати кухонну мийкуГід з вибору кухонної мийки: розміри, форма, матеріал, спосіб встановлення та інше.

Купити Elleci Unico 300 790x500

Усі ціни 81 →

Elleci Elleci Unico 300 Nero 40

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 399 грн.

Elleci UNICO 300 tortora 43

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись

Кухонна мийка ELLECI UNICO 300 NERO 40 (11765)

TopOne.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
9 199 грн.

ELLECI UNICO 300 AVENA 51

Pro100market.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 680 грн.

Мийка гранітна Elleci Unico 300 avena 51, бежевий (21122024186) 21122024186

Мийка гранітна Elleci Unico 300 avena 51, бежевий (21122024186) даруємо можливість підібрати та замовити від бренду ELLECI у... щекаталог інтернет магазину опалювальних товарів Teploradost.com.ua Наші співробітники підберуть Вам гарні компоненти напишіть нам на пошту або наберіть за телефоном (067) 478-51-55. Також, дивіться мийки для кухні від якісних виробників - у нашому магазині. Якщо залишилися важливі питання по товару Мийка гранітна Elleci Unico 300 avena 51, бежевий (21122024186) уточніть необхідну інформацію у нас. Каталог Teploradost.com.ua привозить клієнтам у міста: Бердянськ, Нікополь, Тернопіль , а також ін. куточки України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Elleci Unico 300 790x500

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Elleci Unico 300

Ціни на Elleci Unico 300
Elleci Unico 125 650x500від 7 747 грн.109 пропозицій
Elleci Unico 310 780x500від 8 579 грн.46 пропозицій
Elleci Unico 300 790x500від 7 997 грн.81 пропозиція
Відеоогляди