Кухонна мийка Elleci Quadra 100 410x500
Фото 11 |
Elleci Quadra 100 |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Quadra 100 410x500
Усі ціни 136 →Elleci Elleci Q 100 on top Aluminium 79 | 6 999 грн. |
Elleci Q 100 ON TOP | 6 999 грн. |
Мийка ELLECI Q 100 ON TOP AVENA 51 | 6 999 грн. |
Мийка гранітна Elleci Q 100 on top titano 68 (1469) | 6 650 грн. |
Кухонна мийка Elleci Q 100 on top corda 62 | 6 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Elleci Quadra 100
Ціни на Elleci Quadra 100 |
---|---|---|---|---|
Elleci Quadra 100 410x500 | від 5 999 грн. | 139 пропозицій | ||
Elleci Quadra 105 570x500 | від 6 699 грн. | 142 пропозиції | ||
Elleci Quadra 110 610x500 | від 8 599 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →