Болгарка Elprom EMShU-850/125
Elprom EMShU-850/125 720 Вт850 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elprom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elprom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elprom EMShU-850/125
Усі ціни 6 →Болгарка Элпром УШМ 125/850 | 1 222 грн. |
Болгарка Элпром EMShU-850/125 | 1 220 грн. |
Кутова шліфувальна машина Елпром ЭМШУ-850-125 | 1 222 грн. |
Болгарка Елпром 125 ЕМШУ-850 | 1 395 грн. |
Болгарка Елпром 125 ЕМШУ-850E (регулювання оборотів) | 1 544 грн. |
Болгарка (шліфмашина) ЭЛПРОМ ЭМШУ-850-125 | 1 204 грн. |
Модификації Elprom EMShU-850/125
Ціни на Elprom EMShU-850/125 |
---|---|---|---|---|
Elprom EMShU-720/125 | від 1 162 грн. | 6 пропозицій | ||
Elprom EMShU-850/125 | від 1 204 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →