Торцювальна пила EMTOP EMSW18007
Фото - Пила EMTOP EMSW18007
EMTOP EMSW18007
Основне
Тип пристроюторцювальна
Типстаціонарна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Потужність1800 Вт
Макс. оберти диска5200 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску255 мм
Діаметр посадкового отвору25 мм
Глибина різу70 мм
Ширина різу140 мм
Функції та можливості
Комплектаціядиск
пилозбірник
Інше
Купити EMTOP EMSW18007
Напряжение:220-240 В ~ 50/60 ГцВходная мощность:1800 ВтСкорость холостого хода:5200 об / минРазмер лезвия:255 мм х 25,4 ммМощность резки (Скос/Фаска: Высота x Ширина)0°×0°: 70 мм ×140 мм45°×0°: 70 мм × 100 мм0°×45°: 48 мм×135 мм45°×45°: 48 мм×95 ммПод углом 0-45°:слева и справаПод углом до 45°:влевоВес брутто:14,15 кг
Поскаржитись
Комплектація: Пила торцювальна EMTOP EMSW18007 1 комплект додаткових вугільних щіток 2 шт. подовжувачі 1 шт. лезо TCT 1 шт. мішок для пилу Кольорова коробка Напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц Вхідна потужність: 1800 Вт Швидкість холостого ходу: 5200 об / хв Розмір леза: 255 мм х 25,4 мм Потужність різання (Скіс/... щеФаска: Висота x Ширина): 0°×0°: 70 мм ×140 мм 45°×0°: 70 мм × 100 мм 0°×45°: 48 мм×135 мм 45°×45°: 48 мм×95 мм Під кутом 0-45°: ліворуч і праворуч Під кутом до 45°: вліво Вага брутто: 14,15 кг
Поскаржитись